פרופיל חברה
מפת הגעה לעסק שלך
מפת התיירות הרישמית של ת"א
מפות ישראל
מפות אינטראקטיביות
תחומי פעילות
גלריית מפות
בכל מקום ברשת
מפות חוצות (פוסטרים)
צור קשר
מפת התיירות הרישמית של ת"א

התאחדות בתי המלון של תל אביב-יפו ובלושטיין מפות ועוד מפיקים זו השנה הרביעית ברציפות את מפת התיירות הרישמית של תל אביב והסביבה. המפה מופצת לאורך כל השנה בכל בתי המלון החברים בהתאחדות באזור תל אביב ובמרכז המידע בעיר. למפה בלעדיות בחלוקה לבתי המלון והיא המפה הרישמית של תל אביב.

המפה:

למפה שני צדדים: בצידה האחד (לחצו לדוגמא) מפת מרכז תל אביב, רשימה מפורטת של המלונות, אתרי תיירות ואטרקציות ומוסדות לביקור בעיר. בצידה השני (לחצו לדוגמא)  הגדלה של קו החוף (איזור המלונות), מפת יפו העתיקה, הרצליה (מערב)  וכן מפות של 2 איזורי הבילוי המובילים בתל אביב - מתחם התחנה ונמל תל אביב. בכל מפה מודגשים אתרי התיירות, הבילוי והפנאי בליווי אינדקס מתאים.

הפצה וחלוקה:

המפה המהודרת והעדכנית מחולקת לאורך כל השנה בכ-60 בתי מלון השייכים להתאחדות בתי המלון ת"א. מלונות בתל אביב, הרצליה, רמת גן, בת ים ובני ברק. החלוקה למלונות מתבצעת כל חודש עד חודשיים בהתאם לעונות השנה. ההוצאה דואגת שלאורך כל השנה יהיו מפות בבתי המלון. כמו כן נמצאת המפה, במרכז המידע של עיריית תל אביב יפו ועמותת התיירות תל אביב יפו. המפות גם מחולקות בכל יריד תיירות ארצי ובינלאומי לסוכנים ומארגני תיירות לארץ.

פרסום וחשיפה: 

מקדנו לכם את קהל היעד המתאים ביותר: תיירים בחופשה (ישראלים וזרים) השוהים בתל אביב בעלי "מצב רוח" לבילוי, קניות ואוכל טוב. המפה המהודרת משמשת לתייר "מורה נבוכים" והוא מחזיק אותה צמוד אליו בתיק, ברכב או בחדרו במהלך כל שהותו בארץ.

המפה נתפשת כאמצאי המחשה יעיל המקנה בטחון ונוחות למשתמש בה בסיוריו בעיר.

 בין המפרסמים במהדורות החולפות: נמל תל אביב, קניון G, קניון גן העיר, AHAVA, חברת אתרים, פרנק מייזלר, מוזיאון תל אביב, מוזיאון אילנה גור, האופרה הישראלית, נדל"ן ומתווכים, השכרת רכב, מסעדות ובתי קפה וחניות לממכר מזכרות ומתנות. הצטרפו גם אתם לפרסום במהדורה הקרובה ותזכו בחשיפה מקסימלית במחיר אטרקטיבי, כל הקודם זוכה במיקום אטרקטיבי ובולט יותר. ישנה אפשרות לבלעדיות בתחום.

 למתעניינים: בתחתית עמוד זה מצורף מכתב פניה למפרסמים של התאחדות בתי המלון.

לפרטים יש לפנות לאופיר בלושטיין בטלפון:04-8760919  או לשלוח דוא"ל:mapotveod@gmail.com  

 

 

 
 
קבצים מצורפים:
מכתב פניה למפרסמים של התאחדות בתי המלון
בלושטיין מפות ועוד
האתר הוקם ומתוחזק ע"י פרסומדיה נטגרופ בניית אתרים
מבקרים: 9069108שלח לחברהוסף למועדפיםהפוך לעמוד הביתתצורת הדפסה